Wigilijka WRŚ

Spotykamy się już po raz drugi, aby podzielić się opłatkiem i życzyć sobie spełnienia rowerowych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku i aby nasza Pasja nigdy nas nie podzieliła.

Życzymy wam zatem Zdrowych i Wesołych Świąt, Miłości i Wierności do ukochanego Rowera. Aby nigdy się nie zepsuł, a jak się popsuje to zapraszam do Pana Kopackiego.

Życzymy również aby pod każdą choinką znalazła się nowa koszulka Forzy Sport.

Ale nie czas na reklamy, koleżanki, koledzy, matki, żony i kochanki, jeszcze raz Wesołych Świąt.

PASJA ŁĄCZY PRZYJACIÓŁ !!!

Zarząd Stowarzyszenia WRŚ dziękuje wszystkim i każdemu z osobna za obecność (nawet tą tylko duchową) na spotkaniu wigilijnym, za zaangażowanie w układy choreograficzne na parkiecie i za setki całusów – to ta najprzyjemniejsza część każdej imprezy 😘.
Szczególne uściski i “rowerowy żółwik” należą się kilku osobom, które zarywały noce, aby nasz opłatek był wyjątkowy.
OGROMNE BRAWA DLA:


1) Dj Miro – za to że dał radę wnieść cały sprzęt grający, że kabelki się nie poplątały i wszyscy mogliśmy ujawnić swoje talenty wokalno-taneczne. Miro jesteś WIEEELLLKKKIIII. Dosłownie i w przenośni 👏👏👏.


2) Ani i Rafałowi -za przepięknie i oryginalnie zapakowane firmowe niespodziajki, które wywołały ciepło na serduchu i rogal na buzi nie jednego rowerzysty ☺.


3) Marii i Krzysiowi za arcydzieła piernikowe wykonane przez mega zdolną córcie, która talent odziedziczyła w genach po mamusi 😉.


4) Dorocie za siłę walki (pomimo kontuzji) z 5kg aparatem.5 ) Ewelinie za torciki, z których dodatkowe kalorie przydadzą się w zimowe chłodne wieczory

.


6) i wszystkim ROWEROWYM PRZYJACIOŁOM, napotkanym na rowerowych szlakach, a którzy znaleźli czas, aby wspólnie z nami spędzić ten szczególny wieczór.


A wszelakie niedociągnięcia postaramy się dociągnąć w kolejnym roku. 
NIECH PASJA ZAWSZE ŁĄCZY PRZYJACIÓŁ!!!